Izskan pirmās spekulācijas par Mārtiņa Ķibilda pēkšņās nāves iemeslu – tiek vilktas paralēles ar citu iemīļotu TV cilvēku

Mārtiņa Ķibilda pēkšņā nāve šokēja visu Latviju. Tomēr nāves iemesli šobrīd nav skaidri. Viņa dzīvība apstājās sestdien, 26. oktobrī, esot brīvdienās Amsterdamā. Oficiāli Mārtiņa nāves iemesls nav zināms, jo viņa ģimene lūgusi neprasīt sīkākas detaļas.  Zināms vien tas, ka autopsija nelaiķim vēl tiek veikta.

 

Tomēr internetā izskanējušas jau pirmās, visnotaļ ticamās, spekulācijas par tautā iemīļotās TV personības nāvi.  Viņa nāves apstākļi skaidri norāda, ka nāve bijusi negaidīta un pēkšņa. Mārtiņš turpināja savas ikdienas darba gaitas, sociālajos tīklos regulāri informēja par gaidāmajiem projektiem un darbiem. Arī LTV reklāmās vēl dzirdama Mārtiņa balss par gaidāmo kārtējo raidījumu.

Tomēr pagātnes Mārtiņa intervijās redzams kāds būtisks faktors, ko atklāja viņš pats. Intervijā Latvijas Radio raidījumam Mana mūzika Mārtiņš vēl tikai dažus mēnešu atpakaļ teica:

Un kāpēc gan netiekties uz izcilību? Tas ir vēl viens niķis, kas man diemžēl pašam maitā nervus un veselību – ka es nemāku lietas darīt remdeni un pa virsu.”

Un tieši Mārtiņa tieksme pēc izcilības un sevi nežēlošana darbā šobrīd tiek piesaukti kā iespējamie iemesli viņa pēkšņai nāvei. Mārtiņa darba spējas nozares aprindās bija leģendāras – viņš bieži esot bijis tas, kas pirmais ierodas darbā, un pēdējais dodas prom. Kā viņš pats saka – tas viņam maksāja veselību.

Lasi arī: Tikai 45 gadu vecumā mūžībā devies tautā iemīļotais TV raidījumu vadītājs Mārtiņš Ķibilds

 

Mārtiņa nāve un tās apstākļi cieši savijās ar kādu citu Latvijā slaveni TV personību, kas arī pēkšņi aizgāja viņsaulē

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru