Kā likt jebkurai meitenei tevī iemīlēties? Tas ir pavisam vienkārši!

1

Tu vari mīlēt savu meiteni līdz sirds dziļumiem, tomēr, ja kaut kas nav īsti līdz galam, tad viss novedīs pie jau paredzama rezultāta.

Lai attiecības izdotos, tās ir jāuztur, pie tām ir jāstrādā, ko diemžēl aizmirst daudz vīriešu. Sievietes ir jālutina, viņām ir vajadzīga uzmanība pat pēc 5,10,15,20 kopā būšanas gadiem. Jā, tādas nu ir tās sievietes, un tu neko tur nepadarīsi. Bet, ja izdarīsi dažādus uzmanības apliecinājumus, viņas prieks pārņems arī tevi – visam ir abpusēja reakcija.

Un, ja tu vēlies labas un saticīgas attiecības, nāksies mazliet papūlēties, un tas jādara ir ne tikai attiecību sākumā, bet arī visu attiecību gaitā.

Šīs lietas, ko mēs iesakām tev darīt, patiesībā ir diezgan primitīvas un visiem zināmas, tomēr kaut kāda iemesla dēļ mēs vienmēr par tām aizmirstam – tad, lūk, tev būs atgādinājums!

Lasi vēl: 10 pazīmes, kas liecina par to, ka attiecības neizdosies: #7 ir vissvarīgākā

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, ko darīt, lai liktu jebkurai meitenei sevī iemīlēties un šo mīlestību saglabātu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close