Kā ar seksu nodarbojas transeksuālas sievietes? Atklāti par dzimumdzīvi pēc operācijas.

Kas attiecas uz transeksuāļu seksu, stereotipi vēsta, ka viss ir slikti – jūtības nav, par orgasmiem var nesapņot, utt., bet izrādās, ka patiesībā tā nav! Transeksuāla sieviete atklāj patiesību par seksu pēc dzimuma maiņas operācijas.

2017.gadā laikam par šo jau var runāt droši. LGBT kopiena sabiedrībā tiek apspriesta visnotaļ bieži, taču par dzīvi pēc dzimuma maiņas operācijas runā reti kurais. Izrādās, ka pašas kopienas vidū tas tiek apspriests maz, un seksuālais aspekts vēl mazāk.

Nomi Ruiza ir 31 gadu veca amerikāniete, kura dzimuma maiņas operāciju veica pirms 6 gadiem, kad viņai bija tikai 25. Viņa ir mūziķe un radio personība, tāpēc uzskata, ka viņai kā publiskai personībai vajadzētu atklāti runāt par to, ko citi nevar sabiedrības spiediena dēļ. Nomi ir nolēmusi atklāti pastāstīt par savu seksuālo dzīvi pēc dzimuma maiņas operācijas, taču piebilst, ka tā ir viņas personīgā pieredze – katrai transeksuālai sievietei tā var būt atšķirīga.

Lasi vēl: Kā ar seksu nodarbojas seniori? Atbildes uz jautājumiem, kurus visi kautrējas uzdot

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt kā ar seksu nodarbojas transeksuālas sievietes! 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close