Kad “veselīgs” dzīvesveids un virtuālā pasaule pārņem veselo saprātu jeb 5 gadījumi, kad bērni cieta vecāku fanātisma dēļ

Mūsdienās cilvēki pievēršas dzīvesveidiem, ko varētu uzskatīt par netradicionāliem – piemēram, vegānismam un izteikti ekoloģiskam dzīvesveidam.

Un audzina arī savus bērnus savā pārliecībā par to kā pareizi jādzīvo… Nereti pārmērības noved pie slikta iznākuma – tā ir arī šajā gadījumā.

 

1.Vegānu vecāki, kas baroja savu mazuli ar sojas pienu un ābolu sulu

Abi vecāki nolēma, ka viņu 6 nedēļas vecajam mazulim jau no bērna kājas ir jādzīvo kā vegānam un krūts piena vietā viņam tika dots sojas piens un ābolu sula. Mazulis tika nobadināts līdz pusotram kilogramam (tik daudz bērns parasti sver mātes miesās 6. grūtniecības mēnesī). Vecāki mazuļa svara zudumam nepievērsa uzmanību un aizveda uz slimnīcu tikai tad, kad tas pārstāja elpot. Ārstiem neizdevās viņu glābt. Abus vecākus sodīja ar mūža ieslodzījumu un viņi tiesā uzsvēra, ka viņus cietumā grib ielikt tikai tāpēc, ka viņi ir vegāni; savu vainu bērna nāvē viņi nesaskata.

Lasi vēl: Vecāki izpildīja dēla pēdējo vēlēšanos par īpašām bērēm. Viss internets asarās.

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt arī pārējos gadījumus, kad bērni mirst vecāku dzīvessveida dēļ!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close