Kad vīriešiem ir “pēdējais laiks”, lai kļūtu par tēvu?

Laiku pa laikam nākas no vecākiem vai vecvecākiem dzirdēt frāzi “tev jau pēdējais laiks bērnu taisīšanai”, ja tev ir pāri 30, ne tā? Mēs tev atklāsim, kad patiesībā ir “pēdējais laiks”!

Ne tikai sievietes, bet arī vīriešus vecāki un vecvecāki mudina veidot ģimeni jaunības pilnbriedā, sakot, ka nu jau ir pēdējais laiks to darīt – ar sievietēm viss ir skaidrs, bet vai vīriešiem ir tāds “pēdējais laiks” vai arī tas ir tikai tāds izteiciens?

Mēs visi zinām, ka vīriešu reproduktīvajai sistēmai nav, tā teikt, derīguma termiņš. Principā, vīrietis par tēvu var kļūt arī mūža pašā nogalē, taču runa šeit iet par spermas kvalitāti, kas ietekmē gan to, cik lielas pūles jāpieliek, lai kļūtu par tēvu, gan to, cik vesels būs bērniņš.

Lasi vēl: Sekss grūtniecības laikā – galvenās lietas, ko jāzina vīrietim! (+ilustrētas pozas)

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kad vīriešiem ir “pēdējais laiks”, lai kļūtu par tēvu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close