Kāpēc ir lietderīgi izmantot Toyota servisu vecāku automobiļu apkopei?

Toyota starpapkope ir kas vairāk nekā tikai eļļas maiņa.

 Mēs zinām, kas ir vislabāk Jūsu Toyotai

Toyota servisā strādā eksperti, kuri ir speciāli apmācīti un kuru rīcībā ir īpaši, Jūsu Toyota automašīnai atbilstoši, instrumenti. Mums ir vairāku gadu pieredze un zināšanas, kas nodrošina augstu darba kvalitāti un to izpildes ātrumu.

Pie mums apkopes veikt ir ērti

Toyota serviss ir paredzēts Toyota automašīnu īpašniekiem. Pie mums Jūs varat būt pārliecināts, ka Jūsu Toyota automašīna ir labās rokās. Mums ir lieliska kafija, WiFi un ērts auto salons. Daudz dažādu pakalpojumu, kas ir radīti tieši Jūsu ērtībām.

Mēs palīdzam saglabāt Jūsu automobiļa augsto pēcpārdošanas vērtību

Toyota servisā veiktās apkopes tiek saglabātas automobiļa vēsturē un tās var apskatīt portālā Mana.toyota.lv pat tad, ja automobilim ir mainījies īpašnieks. Automobiļiem ar apkopes vēsturi ir augstāka pēcpārdošanas vērtība tirgū un tos ir vieglāk pārdot.

Toyota sniedz padomus:

 

 

Rakstu iesaka – 

Avots: toyota.lv


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close