Zinātnieki pierādījuši – 8 stundu miegs īpaši svarīgs tajā vecumā, kad ne visi to prot lietderīgi izmantot, kā, piemēram, studenti.
VIDEO:
Parādiet šo rakstu visiem studentiem: zinātnieki pierādījuši, ka īpaši jauniešiem miegs ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Ir jāguļ vismaz 8 stundas, savādāk būs jūtamas sekas pēc gadiem.
Šķir lapu tālāk, lai iepazītos ar raksta turpinājumu!
Tevi noteikti interesēs
- Ilva aizbrauca atpūsties uz Ēģipti un viesnīcas šefpavārs atklāj, ko viņi dara ar ēdienu, kas paliek pāri no bufetes restorāniem
- 9 lietas, ko daudzi aizmirst izdarīt pirms pirmajām salnām — pārbaudiet, vai neko neesat palaiduši garām
- “Jāpiešuj” laime, veiksme un labklājība: kas jāizdara 10. novembrī – senču ticējumi
- Lieliski salāti aizņemtām dienām – vienkāršs biešu un gurķu salikums, kas priecē ar savu sātīgumu un garšu
- Par ieradumu, kas joprojām raksturīgs daudzām Latvijas mājsaimniecībām – var draudēt sods līdz 1000 eiro
- Ja šajā dienā no rīta ir sarkana rītausma, tas nesola neko labu: tautas gudrības par 11. novembri







