Kanādā Albertas štatā dzīvo ģimene, kura savulaik aizsāka gana neparastu mīļdzīvnieku audzināšanu. Vēlies uzzināt, kas tie ir? Latvijā ko tādu mēs neredzēsim.
“Kāpēc gan mīļdzīvnieki var būt tikai kaķi, suņi, zivtiņas, reptiļi un grauzēji? Mīlēt var un vajag visus zvērus!” saka neparasto mīļdzīvnieku īpašnieks Džefs. “Man pašlaik pieder 50 zvēru, bet kādreiz bija vairāk, tagad kļūstu vecāks un vairāk par 50 zvēriem es nespēšu aprūpēt.” Viņš atklāj, ka patiesībā rūpējas par visiem dzīvniekiem, tai skaitā arī meža zvēriem, kas atnāk līdz viņa mājām.
Lasi vēl: Pasaules paši dārgākie dzīvnieki: dārgāki par tavu māju, mašīnu un rokaspulksteni!
Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kādi mīļdzīvnieki ir šajā ģimenē!
Tevi noteikti interesēs
- Jūlijā palikušas tikai 2 dienas, lai izraktu sīpolus: nepalaidiet garām šo brīdiby Laura Andersone
- “Bitīt matos! Tu nevari pateikt?” – “lāču mamma” Velga Vītola intervijā pasaka, ko domā par mūsdienu bērnu audzināšanu (+ VIDEO)by Laura Andersone
- Eksperti nosaukuši 4 visefektīvākos veidus, kas palīdz tikt vaļā no “spāņiem” dārzāby Laura Andersone