Lietas, ko veiksmīgi cilvēki dara pirms gulētiešanas; #12 ir ļoti svarīgi!

bed-feature-1-685x358

Darot šīs 13 lietas pirms gulēt iešanas, tu noteikti kļūsi veiksmīgāks un labāk tiksi galā ar lietām, kas ikdienā sagādā grūtības!

Mums visiem gribas būt veiksmīgiem, saņemt lielāku algu vai vieglāk tikt galā ar dažādām situācijām un lietām, kas ikdienā sagādā grūtības vai problēmas. Bet kāpēc mums tas neizdodas, un citus apskaužam par viņu izdarīgumu un veiksmi? Iespējams, ka vaina ir mūsu pirms gulētiešana rutīnā. Ir pierādīts, ka, darot vismaz daļu no šīm 13 lietām, cilvēks kļūst veiksmīgāks un arī pašapmierinātāks.

Pavisam noteikti tu nespēji iedomāties, ka tāds sīkums varētu ietekmēt tavu ikdienas dzīvi un padarīt tevi veiksmīgāku, vai ne? Vai varbūt tu kādu no šiem ieradumiem jau piekop?

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu kādi ir šie 13 svarīgie ieradumi, kurus vajadzētu piekopt pirms došanās gulēt!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Paņem savu Laimīgo Biļeti jau šodien</cite>

    Pirmā iemaksa par labu auto jau šogad? Izsmalcināta rotaslieta mīļotajai sievietei, dāvanas tuviniekiem, traka Jaungada ballīte draugu lokā un nedēļas atvaļinājums kādā no slēpošanas kūrortiem? Tu arī to vari! Paspēj piepildī savus slēptākos sapņus vēl šogad. Reģistrējies šeit: https://goo.gl/3OxSEu sagaidi svētdienas izlozi un sāc jaunu dzīvi – tādu, par kuru vienmēr esi sapņojis!

Pievienot komentāru