Ko par tavu veselību vēsta tavs urīns un fēces? Šis jāzina ikvienam!

Lai sekotu līdzi savai veselībai, mēs pievēršam uzmanību ādai, nagiem, mēlei un acu baltumiem, bet ķermeņa izdalījumus atstājam otrajā plānā, lai gan patiesībā urīns un fēces atklāj visai daudz par ķermeņa vajadzībām un veselību kopumā!

Mēs šeit nerunājam par to, ka savs urīns vai fēces būtu uzmanīgi jāpēta – pietiek vien pirms ūdens noskalošanas podā pārlaist skatienu pār to, ko tavs ķermenis no sevis ir izvadījis. Urīns un fēces sniedz visai daudz informācijas par to kā tavs uzturs atbilst tava organisma prasībām, kā arī dod brīdinājuma signālus par to, ka kaut kas nav kārtībā ar tavu veselību. Nākamajā lapā mēs tev atklāsim, kam jāpievērš uzmanību savā urīnā un fēcēs!

Lasi vēl: Lūk, par kādu nopietnu veselības problēmu var liecināt nespēja atšķirt degvielas un košļājamās gumijas smaržu!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, ko tavs urīns un fēces atklāj par tavu veselību!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close