Ar sākotnējo budžetu 43 miljoni dolāru, filma nopelnīja vairāk nekā četri simti miljoni dolāru, un pēc tam sekoja turpinājums, kurš nebija ilgi gaidīts. Odeds Fērs turpināja spēlēt savu lomu šajā turpinājumā, un pēc šī piedāvājuma viņam nāca arī citi. 2004. gadā Fērs ieņēma Karlosa Oliveiras lomu, papildinot savu lielo projektu kolekciju.
Tāpat starp nozīmīgākajām lomām var atzīmēt viņa piedalīšanos pazīstamajā seriālā “Apburtie”. Pēc tam Odeds spēlēja tikai nelielos seriālos un filmās, bet lielos projektos viņu nepieaicināja. Par viņa pēdējo darbu šobrīd var uzskatīt seriālu “Pirmie”.
Aktieris rūpīgi sargā savu privāto dzīvi, lai gan bieži dalās ar notikumiem sociālajos tīklos. Viņš iepazinās ar savu otro sievu 2000. gadā, un šobrīd viņiem ir divi bērni – dēls Attikuss un meita Azele.
Žēl, ka tik talantīgs aktieris nekļuva par pasaules zvaigzni. Tomēr viņa sniegtie nelielie ieguldījumi mūsu izklaides pieredzē vienmēr paliks mūsu sirdīs. Un, kas zina, 52 gadu vecumā aktierim vēl ir daudz priekšā – varbūt mēs vēl redzēsim viņa spēli un talantu izpausmes nākotnē!
Tevi noteikti interesēs
- Mans vīrs savu bankas karti katru dienu ietin folijā – tikai tagad sapratu kāpēc viņš tā daraby Sandra Ločmele
- 4 pārbaudīti “tautas līdzekļi”, kas patīk jasmīniem – tie ziedēs kā balts mākonis: iesaka pieredzējuši dārzniekiby Laura Blūma
- Šovasar jūs neatpazīsiet savu dārzu – uzlabojiet ziedus ar šiem lētajiem līdzekļiemby Anete Vītola