Kā zināms, 45 gadus vecais Šūmahers 2013. gada decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma.
Kopš tā laika viņš Francijā atradās mākslīgi radītā komā, bet 2014. gada jūnija vidū vācietis no komas atmodās un tika pārvests uz klīniku Šveices pilsētā Lozannā. Savukārt šobrīd Šūmahers ārstēšanos turpina mājās, vēsta portāls la.lv
Nepilnus divarpus gadus pēc neveiksmīgās slēpošanas Alpos, joprojām nav zināms, kāds ir veselības stāvoklis septiņkārtējam Formula 1 pasaules čempionam. Un Šūmahera menedžere, Sabīne Kema, darīs visu, lai tas tā arī paliktu.
Sestdienas izdevumā, laikrakstā „Süddeutschen Zeitung“ Kema skaidro, kāpēc par Šūmahera veselības stāvokli netiks ziņots.
Šķirsti tālāk, lai uzzinātu, kāpēc neatklāj informāciju par Šumahera veselības stāvokli:
Tevi noteikti interesēs
- Rimi veikalos gaidāmas lielas izmaiņas – Latvijā visu ieviesīs jau pēc 4 mēnešiem
- Meteorologs Toms Bricis: brīvdienās iestāsies kārtīga ziema, bet no 15. decembra viss strauji mainīsies
- Mans vīrs aizmirsa telefonu un aizgāja – viens zvans no “kolēģa” izdzēsa 20 gadus manā dzīvē
- Iztērēju visu Māra ietaupījumus un uzrīkoju sev pamatīgu Vecgada vakaru Taizemē; kas viņam par to bija sakāms
- Pasaules sīkākie dārgakmeņi: iepazīsti 5 suņu šķirnes, kas sver mazāk par kaķi
- Elīna nevarēja atļauties nopirkt pat kāroto ananāsu, kamēr vīrs pa kluso pirka brendu drēbes – kā Elīna šo atrisināja








