Lūk, kādiem kritērijiem ir jāatbilst miljonāru dāmām. Nav brīnums, ka viņiem ir vairākas draudzenes!

Miljonāru savedēja no Lielbritānijas atver savu mazo melno piezīmju blociņu, lai atklātu, kādas sievietes meklē turīgi vīrieši. Un teiksim godīgi, uzzinātais pārsteidz!

Luanna Varda ir miljonāru savedēja no Lielbritānijas, kura šajā jomā darbojas nepilnus divdesmit gadus un ir veiksmīgi savedusi kopā 200 miljonārus ar viņu ideālajām sievietēm. Luanna atklāj, ka galvenais noteikums efektīvam savešanas rezultātam ir precīza vēlmju nodefinēšana, ko arī ir izdarījuši visi 200 no viņas turīgajiem klientiem, kuriem veiksmīgi izdevās atrast piemērotu otru pusīti.

Luanna visas klientu vēlmes pieraksta savā melnajā piezīmju grāmatiņā, kuru nu ir nolēmusi atvērt, lai pastāstītu nevis pierakstītu.

Lasi vēl: Viņa laimēja loterijā un kļuva par miljonāri, taču viņas draugs par to nebija sajūsmā, jo…

Pāršķir lapu, lai uzzinātu, ko sievietēs meklē miljonāri!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close