Lūk, kādus jokus necieš/nesaprot katra zodiaka zīme! Iegaumē, jo no dažām zīmēm var arī “norauties”!

Dažādām Zodiaka zīmēm humora izjūta ir attīstīta dažādi, un ir arī dažādas jūtīgās tēmas. Šajā sakarā – mūsu rekomendācijas, kā nevajadzētu jokot, lai neapvainotu dažādu zodiaka zīmju pārstāvjus.

Auns

Nekādā gadījumā neprovocējiet Aunos greizsirdības sajūtu. Tādi joki, kā piemēram,: “Zini, tikko redzēju tavu draudzeni kopā ar citu puisi, viņi tik aizkustinoši turējās viens otram pie rociņas”, – noteikti neies krastā. Ja jūs tomēr izdomāsiet jokot šādā veidā, tad gatavojieties cīņai.

Vērsis

Ar Vēršiem nedrīkst aizskart īpašuma jautājumus. Tas ir, jebkurš joks, kas dod mājienu par to, ka Vērsis kaut ko saņemt, vai tieši otrādi, ka viņam kaut ko atņems, viņu ļoti aizskars. Ja pajokosiet par peļņu, tad pirmā reakcija protams būs pozitīva, līdz Vērsis uzzinās, ka tas ir tikai joks. Un tālāk ar tādu jokdari vairs nesazināsies – jo Vērša sarūgtinājums būs milzīgs.

Lasi vēl: No kā jāuzmanās, veidojot attiecības ar katru horoskopa zīmi?

Pāršķir lapu, ja vēlies lasīt arī par pārējām zīmēm!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close