Lūk, kas jālieto, ja negribi pamosties ar paģirām jeb “pohām”

Britu zinātnieki ir radījuši produktu, kas neļauj Tavām paģirām sākties. Tu nebūsi paspējis sajust nākamā rīta galvas sāpes, kad tās jau būs prom!

Ballīte visas nedēļas nogales garumā ir kārtīgs izaicinājums gan tavām aknām, gan kuņģim, gan galvai. Lai nākamajā rītā pēc ballītes nebūtu visa nākamā diena jāpavada gultā ar sāpošu galu un ūdens pudeli rokā, ir radīts ērts un universāls produkts, kas glābs tevi no šīm izjūtām.

Bytox ir jaunā plākstera nosaukums, kas ir lietojams līdzīgi kā nikotīna plāksteris. Tas paveiks savu darbu un glābs tevi no paģirām arī, ja tu būsi to uzlīmējis uz sava pleca jau pēc pāris dzērieniem. Tas darbojas tā, ka plāksteris papildina vitamīna krājumus tavā organismā, kad tu patērē alkoholu. Zūdot vitamīniem un vajadzīgajām vielām no organisma, orgāni, kuri zaudē visvairāk sāk streikot un sāpēt. Rodas nepatīkams izjūtas. Plāksteris, jau pašā sākumā, neļauj orgāniem sākt mocīties no vitamīnu trūkuma.

Lai gan šis produkts nav saņēmis nekādus oficiālus medicīniskus apstiprinājumus par tā darbību, interneta vietnes ir pilnas ar apmierināto patērētāju atsauksmēm. Viens lietotājs dalās savā pieredzē: “Es to esmu mēģinājis 2 reizes. Abas reizes uzlīmēju plāksteri pēc 9 vai 10 martini glāzēm. Man tas darbojas lieliski. Nākamajā rītā nav jūtamas nekādas sekas.”

Plāksteris ir jāuzlīmē aptuveni 45 minūtes pirms alkohola lietošanas. Tur tam ir jāpaliek līdz nākamajam rītam vai aptuveni 8 stundas pēc alkohola lietošanas. Plāksteris, atšķirībā no pret paģiru tabletēm, izdala visus vajadzīgos vitamīnus pakāpeniski, kad organismam tas ir nepieciešams, bet tabletes dod lielu vitamīnu devu uzreiz.

Tomēr vajadzētu atcerēties, ka šis plāksteris neglābj tevi no piedzeršanās, kas iespējams liks tev ideāli dejot, skaisti dziedāt un būt neaptverami asprātīgam!

Lasi vēl: Beidzot publicēts saraksts ar alkoholiskajiem dzērieniem, kas izraisa lielākās paģiras!

Avots: revolucija.eu

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Leave a Comment