Lūk, kas notiek, kad bērns ieliek mutē telefona lādētāja galu. Nepatīkami skati! (FOTO)

Kāda māte ir gatava padalīties ar savu nepatīkamo pieredzi, lai vairs nekas tāds neatgadītos! Viņas pusotra gada vecais bērniņš mutē ielika telefona lādētāja galu un guva smagus ādas bojājumus.

Ja iepriekš esam dzirdējuši par sprāgstošiem viedtālruņu akumulatoriem un ekrāniem, tad lādētājs līdz šim likās visnotaļ nekaitīgs uz šī fona, taču šīs mātes un viņas pusotra gada vecā bērniņa pieredze rāda savādāk!

“Manai meitiņai paveicās, citam bērnam var nepaveikties” – brīdina māte, kura nenosargāja savu bērnu no telefona lādētāja, kas bija pievienots elektrībai un bērns to ielika mutē. Viņa sociālajā tīklā Facebook atklāja savu un viņas pusotra gada vecās meitiņas pieredzi, lai nekas tāds vairs neatgadītos. Par visu sīkāk nākamajā lapā, taču atgādinām, ka tur pievienotie attēli satur nepatīkamus skatus!

Lasi vēl: Sieviete aicina mātes pievērst uzmanību savu bērnu matu kopšanas paradumiem, lai nenotiek ŠIS.

Pāršķir lapu, ja vēlies lasīt tālāk un redzēt foto!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close