Evanģēliskais mācītājs Brazīlijā tika apcietināts, jo izmantoja savu ietekmīgo stāvokli, lai veiktu pretlikumīgas darbības ar ticīgajiem, solot dziedināšanu. Neticami, kā kāds uz ko tādu “parakstījās”!
Sobrino Valdeci Picanto, evanģēliskais mācītājs no Brazīlijas nu ir liegts pildīt savus pienākumus un ir pat arestēts, jo ir pārkāpis ļoti būtiskas katoļu ticības normas un uzdevis sevis izdomājumu kā patiesu daudziem ticīgajiem. Viņš solīja ticīgajiem dziedināšanu caur “svēto pienu”.
Viena sieviete, kas kļuva par upuri šim mācītājam par notikušo neklusēja un pareizi darīja – Dievs vien zina cik vēl būtu pakļāvušies šīm prtlikumīgajām darbībām!
Lasi vēl: 18 neveiklākie gadījumi, kas notikuši bērēs un liks tev izsaukties: “Ak, Dievs!”
Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, ko mācītājs dēvē par “svēto pienu” un kā to var iegūt!
Tevi noteikti interesēs
- Viena no Latvijas lielveikalu ķēdēm piedāvās klientiem jaunu apmaksas veidu: “Mēs maināmies līdzi laikam”
- 2026. gada pavasaris būs visneparedzamākais pēdējo 30 gadu laikā: zināms arī tā iemesls
- Uzzinājusi par dāvanu no vīramātes,Līga uzreiz iesniedza pieteikumu laulības anulēšanai – kas tā bija par dāvanu
- Volodina atklāj četras horoskopa zīmes, kurām 2026. gada 9. marts solās būt īpaši veiksmīgs
- Deviņdesmitie izturēti, Zane visbeidzot piedod sev un sāk baudīt dzīvi (FINĀLS)
- Liene Atvara atklāti par pārdzīvoto: “Es nezināju, kur būšu pēc pāris nedēļām”







