Māmiņa publicē drosmīgu FOTO: ko sievietes ķermenim nodara 3 bērnu iznēsāšana 11 mēnešu laikā

Aizmirsti skaistās grūtnieču fotogrāfijas, ko esi redzējis vietnē Instagram vai spīdīgos žurnālos. Tās ar attēlu apstrādes programmu palīdzību uzliek sievietēm nereālus standartus, ko nav iespējams sasniegt.

Aiz visām šīm glancētajām bildēm slēpjas īstas mātes, kuras mācās pierast pie sava pēcdzemdību ķermeņa un pierast, ka ir mainījušās uz visiem laikiem.

Jo galu galā bērna iznēsāšana un laišana pasaulē, ir, iespējams, ekstrēmākā lieta, ko cilvēka ķermenis spēj paveikt.

Lasi vēl: Punduris-kultūrists, kurš iemīlējies 1,9 m garā transseksuālā sievietē, apgalvo, ka ir vislaimīgākais vīrietis pasaulē (+FOTO) 

Viena māmiņa to zina īpaši labi – Elīza Kurbija.

2016. gadā Elīza laida pasaulē meitiņu Čārliju. Un jau divus mēnešus pēc dzemdībām viņa atkal bija stāvoklī – šoreiz ar dvīņiem.

Trīs bērni 11 mēnešu laikā – tas ir ļoti smags pārbaudījums sievietei. Taču Elīza nolēma, ka viņa negrib slēpties un kaunēties no sava pēcdzemdību ķermeņa, tāpēc dalījusies attēlos ar to, kā izskatās īstas sievietes ķermenis pēc triju bērnu laišanas pasaulē un bez fotošopa.

Lai apskatītu FOTO, šķir nākamo lapu


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close