Punduris-kultūrists, kurš iemīlējies 1,9 m garā transseksuālā sievietē, apgalvo, ka ir vislaimīgākais vīrietis pasaulē (+FOTO)

52 gadus vecais Antons Krafts ir vienīgais cilvēks pasaulē, kurš pacēlis svaru, kas ir četras reizes smagāks par viņa paša ķermeņa masu.

1,32 m garais vīrietis sirgst ar skeleta displāziju, kas novedusi pie pundurisma, tomēr tas viņam netraucē sasniegt lielus mērķus, Antonam Kraftam izdevās uzstādīt nebijušu pasaules rekordu, paceļot 228 kilogramus smagus svarus.

Arī romantiskajā jomā viņš nebūt nav mazāk ambiciozs.

Lasi vēl: Sievietes stāsts par attiecību intīmajām detaļām: “Es satiekos tikai ar stipri jaunākiem vīriešiem. Lūk, kā tas ir!”

Krafts parasti satiekas tikai ar sievietēm, kuras ir vismaz 30 cm garākas par viņu pašu. Pēdejos sešus mēnešus viņš satiekas ar 1,9 m garo Čainu Bellu, un apgalvo, ka ir ļoti laimīgi iemīlējies.

Kāda ir neparastā pāra sadzīve vienam ar otru un ar citiem cilvēkiem?

Uzzini vairāk un apskati arī vairāk FOTO, šķirot nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close