Lūk, kā tagad izskatās Elīzas vēders:
Pie attēla Elīza pierakstījusi komentāru:
“Jo es nekaunos no rētām, ko tagad nes mans ķermenis. Jo esmu lepna par to, ko mans ķermenis ir paveicis.
Jo daudzas sievietes uzskata, ka viņām tas jāslēpj. Jo slavenas sievietes publicē attēlus ar parakstiem “skatieties uz manu ķermeni tikai trīs nedēļas pēc dzemdībām” un veido nereālistiskus priekšstatus par to, ko nozīmē būt mātei.
Jo es jūtos skaista savā ādā – pat, ja tās ir DAUDZ! Jo skaistumam ir dažādas formas. Jo es varu. Jo arī tev vajadzētu būt lepnai.”
Ļoti daudz sieviešu atzinīgi novērtējušas Elīzas drosmi parādīt savu ķermeni, piebilstot, ka šis attēls viņas iedvesmo mīlēt arī savējo.
Nost ar nereālistiskiem stardartiem!
Avots: mirror.co.uk
Tevi noteikti interesēs
- TV raidījumu vadītājs Armands Simsons intervijā izteica nepatīkamus vārdus par sievu Ivetuby Rinalds Bergmanis
- Audzēju sīpolus līdz 200 gramiem – 3 lauku metodes no agronomaby Rinalds Bergmanis
- Grima mākslinieki un stilisti ir pārliecināti: modes dāmas pavasara – vasaras sezonā neiztiks bez šī “hīta”by Laura Blūma