Viņam ar māsu būs kopīgs bērns, un viņs par to nekaunas, vēl vairāk, viņš atklāj savu stāstu visai pasaulei!
Ģimenes ir ļoti dažādas, un tiek veidotas gan adopcijas ceļā, gan viendzimuma attiecībās, kā arī ir pieejami jauni veidi, kā ieņemt mazuli. Un ļoti daudzi cilvēki visā pasaulē izmanto visus veidu, kas mūsdienās ir pieejami, neņemot vērā apkārtējo nosodījumu.
25 gadus vecais rakstnieks Semjuels Leitons-Dors (Samuel Leighton-Dore) pastāstīja par savu lēmumu – radīt kopīgu bērnu ar savu māsu – un to, kāda ir apkārtējo attieksme.
Tevi arī varētu interesēt
Šķir nākamo lapu, lai lasītu jaunā rakstnieka stāstu, par to kāpēc viņš pieņēmis šādu lēmumu un kā apkārtējie to uztver!
Tevi noteikti interesēs
- Aizmirsts deserts – leģendārās kūciņas “Eži”, kas tiek gatavotas no vārītiem olu dzeltenumiemby Anete Vītola
- Jāmāk nepieļaut attiecībās šādas situācijas, bet tādas kā Liene ir pilna pasaule – vīrieši gan vainigi ir visi, tikai ne patsby Anete Vītola
- Toms Bricis publisko pirmo ilgtermiņa prognozi marta mēnesim – siltums uzņems apgriezienusby Sandra Ločmele