Medicīnas studenti jaundzimušā mazuļa nabas saiti sajauca ar ko citu… Kādas ir sekas?

Tas notika Meksikā. Par spīti tam, kas šie medicīnas studenti bija studējuši jau vairākus gadus un uzrādījuši labas akadēmiskās zināšanas, viņi pieļāva ļoti nelāgu kļūdu dzemdību zālē.

Abi studenti neveiksmīgā kārtā, sajauca nabas saiti ar jaundzimušā zīdaiņa dzimumlocekli, to cenšoties nogriezt. Kad praktikanti saprata savu kļūdu, tad tie mēģināja to noslēpt, norīkojot zīdaini uz operāciju, kuru veica tie paši studenti.

Tēvs sāka kļūt nikns, kad viņš nebija redzējis savu dēlu pēc piedzimšanas jau vairāk kā 2 stundas. Neviens netika sniedzis arī informāciju par to, kas ar viņu ir noticis un kādēļ viņš atrodas operāciju telpā.

medical2

Studenti sākotnēji, mēģinot sašūt savainoto dzimumlocekli, savainoja to vēl vairāk, radot 2 centimetru garu brūci. Tomēr, beigu beigās, izdevās locekli sašūt kopā.

Kad tēvs uzzināja par notikušo, viņš vārījās dusmās un pieprasīja kompensāciju, apgalvojot, ka dzemdībām vajadzēja notikt profesionāļu palīdzībā, kas būt ļāvis izvairīties no nevajadzīgām šuvēm.

Slimnīcas pārstāvji ir atvainojušies jaunajai ģimenei, bet apgalvo, ka nekas ārkārtējs nav noticis, jo viss tika kontrolēts un beigās novērsts, paredzot, ka bērnam nebūs jāsadzīvo ar nekādām negatīvām sekām.

Avots: trendingstylist.com