Mihaela Šūmahera sieva: Noticis kaut kas ļoti nopietns

F1 leģendas Mihaela Šūmahera veselības stāvoklis varētu būt ievērojami pasliktinājies, ņemot vērā viņa sievas izteikumus presē, vēsta express.co.uk.

Komā esošā sportista dzīvesbiedre Korinna parasti stingri pieprasa privātuma ievērošanu kopš viņas vīrs smagi cieta negadījumā slēpojot. Tomēr viņa atzina žurnālistiem, ka “noticis kaut kas nopietns”.

Vācu baumu vietne “InTouch” zina vēstīt, ka tas traktējams kā viņa stāvokļa strauja pasliktināšanās.

Viens no visu laiku dižākajiem Pirmās formulas pilotiem slēpojot guva smagu galvas traumu 2013. gada decembrī, un kopš tā laika viņa veselības aprūpe izmaksā 115 000 mārciņas nedēļā.
Par viņu Ženēvas mājā gādā 15 ārstu un medmāsu komanda.

Vēl pagājušajā nedēļā fani izteica cerību, ka Šūmahera veselības stāvoklis varētu uzlaboties, pateicoties jaunām ārstniecības metodēm, bet jaunā ziņa viņus pamatīgi sarūgtinājusi.

Avots:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close