Murgs – 4 cilvēki, kuri savas muļķības dēļ ir izraisījuši katastrofas

capture

Cilvēku prāta spējas nebeidz pārsteigt. Šis būs stāsts ar laimīgām beigām par cilvēkiem, kuri šķietami vispār nedomā, pirms kaut ko dara, bet beigās nonāk aiz restēm, kur viņiem ir dots pietiekami ilgs laiks, lai iemācītos padomāt, pirms stulbu lēmumu pieņemšanas.

Sieviete, kura uzsāka 206,3 kvadrātkilometru plašu meža ugunsgrēku

a99353_518383476_c_570_411

Sadija Renē Džonsona no Oregonas štata ASV 2013.gada 20.jūlijā ar pirotehnikas raķeti aidedzināja sausu krūmu lielceļa malā un ievietoja bildi sociālajos tīklos, kur tai klāt pierakstīja: “Patīk mana uguns?”. To sieviete darīja, jo bija norūpējusies par saviem draugiem, kuri bija ugunsdzēsēji, jo viņiem pēdējā laikā esot bijis maz darba.

Galu galā uguns izpletās 206,3 kvadrātkilometru platībā, kuras nodzēšanai tika iztērēti 8 miljoni ASV dolāru. Viņu policija atrada pēc bildes sociālajos tīkos un arestēja. Kad viņa atzinās savā noziegumā, viņa piebilda, ka nedomāja, ka uguns tik ātri izpletīsies.

Lasi vēl: Vai tas var gadīties arī ar mums? Šī cilvēka bojāeja autokatastrofā liek satraukties šoferiem visā pasaulē

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt arī citus stāstus par muļķīgiem negadījumiem!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Ienāc un paņem savu Džekpotu: https://goo.gl/AP9QlC

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close