NASA ziņo, ka Zemei šodien pietuvosies asteroīds, kas ir daudz lielāks par Čeļabinskas meteorītu

Zinātnieki jau iepriekš brīdināja par to, ka Zemi 12. oktobrī var sasniegt asteroīds, kā rezultātā pastāv ļoti, ĻOTI neliela procentuāla iespēja, ka notiks sadursme, ziņo portāls Life. 

NASA apstiprināja, ka 12. oktobrī Zemei garām palidos potenciāli bīstams asteroīds. Par to liecina speciālistu ziņojumā norādītais un Eiropas Kosmosa aģentūras sacītais.

Šis debesu ķermenis pie “apvāršņa” tika manīts jau 2012. gadā un tas ieguva nosaukumu 2012 TC4. Jau tad tika noteikts, ka šis asteroīds pārsniedz Čeļabinskas meteorīta izmērus.

Lasi arī: Pasaulē īsākais IQ tests – tikai 3 jautājumi! Uz cik no tiem vari atbildēt tu?

Zinātnieki brīdina, ka sadursmes gadījumā cilvēcei draud pilnīga katastrofa. Taču iespējamība, ka asteroīds saskarsies ar Zemi, ir ļoti ĻOTI maza.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close