Nedēļas horoskops (04.12-10.12) – iespējami zemūdens akmeņi!

7505348-old-astrology-clock-with-golden-zodiac-symbols

Uzzini, ko šonedēļ Tev sola zvaigznes! Horoskopa prognoze visām zīmēm.

 

#Auns

Šis ir īsts pārmaiņu laiks, un šīs pārmaiņas visvairāk būs/ir jūtamas darba jomā. Tiem, kuriem apnikusi esošā nodarbošanās, šis ir īstais laiks, kad domāt un darīt par kaut ko jaunu profesijas lauciņā. Pat, ja darbs nav apnicis- tāpat savas pārmaiņas un jauninājumi būs neizbēgami. Visbiežāk, ar šādu planētu stāvokli, ir vēlme pēc kardinālām pārmaiņām, jo Jūs beidzot baidāties mazāk un uzdrīkstaties vēl vairāk.

#Vērsis

Iepriekšējās nedēļās tika rakstīts, ka ir pienācis īstais laiks, lai rīkotos un sāktu savas idejas iedzīvināt reālajā dzīvē. Ja šim padomam sekojāt, tad priecājieties, jo, neskatoties un iespējamiem nelieliem sarežģījumiem, kas radīsies sliktas komunikācijas dēļ, viss ies kā pa sviestu. Tikai galvenais ir visu izrunāt un pašam saprast- nepaļaujaties, ka kāds sapratīs to, kas ir it kā pašsaprotams. Cilvēki mēdz būt dīvaini, arī tie, ar kuriem jāstrādā.

Šķir otru lapu, lai uzzinātu paŗējo zīmju prognozi


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close