Pusaudzim ir diagnosticēta ģenētiska slimība, un viņa māte atzīst, ka nezina, vai viņš jebkad pārstās augt.
Pasaulē garākais pusaudzis Broks Brauns ir pārsniedzis rekordu, sasniedzot 234 cm garumu. Viņš aug ar ātrumu 15 cm gadā.
Ja tas tā turpināsies, 19 gadus vecais zēns no Mičiganas pāraugs garāko cilvēku pasaulē, Sultānu Kosenu, kurš ir 249 cm garš.
Viņa māte Dārsija stāsta: “Bērnudārzā viņš bija apmēram 157 cm garš. Pamatskolā viņš bija apmēram 1,80 m un līdz vidusskolai izauga līdz 2,13 m. Tā ir ģenētiska slimība un nav nekā, kas varētu viņa augšanu apturēt – es nezinu, vai tas jebkad beigsies.”
Izrādās, Broka dzīve nepavisam nav viegla, bet viņš ir apņēmies nekad nepadoties.
Lai uzzinātu vairāk interesanta par šo savādo zēnu, šķir nākamo lapu
Tevi noteikti interesēs
- Gribēju jau izmest netīros dvieļus, bet tad uzzināju, kā tos mazgā vācieši; tagad dvieļi ir kā jauni
- Kā ietaupīt uz apkuri: 10 pārbaudīti veidi, kā saglabāt siltumu mājās
- Pamanīju, ka vīramāte Biruta kaut ko ieber manai tējai, tāpēc samainīju krūzes – stāstu visu kas notika
- Daudzviet ir iestājies pirmsziemas periods un sinoptiķi ir atbildējuši uz galveno jautājumu – vai būs vēl siltais laiks
- Vai dvēsele pēc viņsaulē došanās atcerēsies savu dzīvi uz zemes – atbild gaišreģis Aleksandrs Šeps
- Manas omītes vislabākā recepte: vienkārši sapildiet ābolos biezpienu un iegūstiet izcilu našķi