Sieviete, kuras svars sasniedz 500 kilogramus, pirmo reizi 25 gadu laikā izies ārpus mājas, lai viņai varētu veikt svara samazināšanas operāciju, kas nepieciešama dzīvības glābšanai.
Pustonnu smagā Imana Ahmada Abdulatī (36) no Aleksandrijas, Ēģiptē, lidos uz Indiju, kur viens no pasaulē vadošajiem svara samazināšanas ķirurgiem piekritis sievietei palīdzēt. Operāciju gandrīz nācās atcelt, jo Indijas imigrācijas dienesta darbinieki Kairā neticēja, ka Imanai nebija iespējams izgatavot vīzu.
VIDEO:
Lasi vēl: Šokējoši gadījumi, kad tu esi pārāk resns, lai…
Pāršķir lapu, lai uzzinātu, vai Imanai izdevās nokļūt Indijā!
Tevi noteikti interesēs
- Kā sagatavot krizantēmas ziemai: trīs soļi, lai nākamajā gadā tās ziedētu īpaši bagātīgi
- Kāpēc mūs pievelk konkrēti cilvēki – galvenie iemesli un pievilkšanās veidi
- Uzzināju, kāpēc mums patiesībā zvana, klusē un noliek klausuli – atklāju, kas īsti slēpjas aiz šiem dīvainajiem zvaniem
- No cik gadu vecuma Latvijas likums atļauj bērnu vienu atstāt mājās: ”Daļa vecāku nemaz nezina no cik”
- Ir pienācis īstais laiks sagatavot savu dārzu pirmajam sniegam – noskaidrosim kā to labāk izdarīt
- 4 zodiaka zīmes 10. novembrī sajutīs īpašu veiksmes un pārpilnības pieplūdumu







