Pašnāvniece māte nogalināja savas 6 gadus vecās dvīnes – kaimiņš apgalvo, ka viņa esot bijusi ideāla māte

Ģimenes kaimiņš pastāstīja, ka sieviete visu savu laiku veltījusi bērniem, turklāt bijusi fantastiska māte.

41 gadu vecā Selisa Heninga un viņas sešus gadus vecās dvīņu meitiņas tika atrastas mirušas savās mājās Džolietā, Ilinoisas štatā. Pēc policijas datiem, sieviete esot nošāvusi savas meitas, bet pēc tam nošāvusies arī pati, tā tiek ziņots “Daily Mail”.

Lasi vēl: Krievu aktrise nomira no vēža, lai arī slimībai neticēja daudzi Instagram lietotāji

Selisas vīratēvs Deniss Henings stāstīja, ka viņa dēls bija precējies ar Selisu jau 10 gadus. Viņu bērni tikai šajā gadā bija devušies bērnudārzā. Traģēdijas dienā meitenes bija palikušas mājās ar mammu. Radinieki nojauta, ka kaut kas nav kārtībā, jo Selisas vīrs, kas strādā par santehniķi un tajā dienā atradās darbā, visu dienu nevarēja sazvanīt savu sievu.

Kaimiņš Džoans Pauls pastāstīja, ka bērni Selisai esot bijuši visa viņas dzīve. Viņa veltīja viņiem visu savu brīvo laiku, taču laikam jau, ka vienā brīdī notika kaut kāds klikšķis.

“Ja Selisa tiešām to izdarīja, tad es nestādos priekšā, ko viņa tajā brīdī izjuta. Šie bērni bija visa viņas dzīve. Viņa bija fantastiska māte,” stāsta kaimiņš Džoans Pauls.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close