Ikviens no mums ir piedzīvojis situāciju, kurā ēdiens nokrīt uz grīdas, bet mēs to tik un tā paceļam un apēdam, tagad zinātnieki ir apstiprinājuši, ka šāda rīcība patiesībā ir droša.
Tā saucamais “piecu sekunžu likums”, kas attiecas uz nokritušu ēdienu ir patiess.
No 2000 šajā jautājumā aptaujātajiem cilvēkiem 79% atzina, ka viņi ir apēduši uz zemes nokritušu ēdienu. Daudzus gadus mēs cerējām, ka ir droši tā rīkoties, tomēr tagad zinātne apstiprinājusi šādu rīcību par nekaitīgu.
Lasi vēl: Uzmanies! Ēdiens plastmasas traukos var būt kaitīgs veselībai
Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu skaidrojumu, kādēļ no zemes pacelts ēdiens ir nekaitīgs ēšanai!
Tevi noteikti interesēs
- Četrām zodiaka zīmēm janvāra pēdējā dienā astroloģe Volodina sola īpašu veiksmi
- Ziemā kartupeļi ar olām man garšo labāk par gaļu: gatavoju šīs sātīgās vakariņas gandrīz katru dienu
- Piesardzības signāls pavasarim: Volodina nosauc zodiaka zīmes, kurām gaidāms sarežģīts posms
- Laika ziņu redaktors Toms Bricis atklāj, ka latvieši nav gatavi šādiem laikapstākļiem: zināms iemesls
- Rīgas pārtikas tehnoloģe atklāja, kuriem veikalā nopērkamajiem pusfabrikātiem labāk iet ar līkumu, pat ja cena šķiet pievilcīga
- Pensionāri nopirka trešo saldētavu “Mums ir pietiekami daudz naudas, bet mums nav pietiekami daudz saprašanas”







