Veicot tālāku pārbaudi, lai noskaidrotu, kur īsti alkohols tiek glabāts, virs dzīvokļa, mājas bēniņos likumsargi atrada mucu ar 100 litriem grādīgās dziras.
No bēniņos novietotās mucas uz viņa dzīvokļa dušu veda caurulīte. Kad pie “radošā” vīrieša nāca klienti, lai iegādātos nelikumīgos dzērienus, vīrietis atgrieza krānu un no dušas tecēja alkohols.
Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība par akcizēto preču iegādes, realizācijas un uzglabāšanas noteikumu pārkāšanu. Par šādu noziegumu likumā fiziskajām personām paredzēts no 70 līdz 7100 eiro naudas sods.
Pēc ekspertīzes veikšanas tiks lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.
Sen nav dzirdēts, ka kāds “točkas” īpašnieks tik meistarīgi būtu slēpis nelegālo alkoholu!
Tevi noteikti interesēs
- No neērta brīža līdz likumsargiem: Dobeles pārdevējas novērojumi par lielākajām kļūdām, ko pieļaujam veikalā
- Iepazīstināju draudzenes ar savu jauno kavalieri; pēc pirmā “jociņa” sapratu, ka veltīgi
- “Valmierā no rīta nolēmu pasildīt mašīnu, bet pēc 10 minūtēm man likumsargi uzlika sodu”: skaidrojam situāciju
- Dzīvesvietas deklarēšana mainās uz visiem laikiem: kas turpmāk būs jāuzrāda iestādēm
- Mans vectētiņš pastāstīja kāpēc PSRS laikā baterijas lika blakus desiņām: “To darīja arī mans kaimiņš”
- Māris jau vairākus gadus ir precējies ar Džesiku no Amerikas, bet pie šīm 15 lietām viņš nekad nespēšot pierast






