Provokatīva intervija: “Mūsu sievietes apņem vīriešus nevis par vīriem, bet audzināšanā…”

Ja sieviete ir fiziski vesela, finansiāli neatkarīga, bet ne vairs jauna? Vai viņai ir mazākas izredzes?

Viņai ir vairāk iespēju! Šī sieviete ir pašā plaukumā. Viņa jau ir realizējusies. Viņai nav nepieciešams garnējums, bet steiks. 45-50 gadus veca sieviete seksā pārspēs jauniešus.

Kā randiņu sākotnējā posmā labāk izpētīt un noteikt – “tavs” cilvēks vai nē?

Pēc komunikācijas, žestiem, ģērbšanās manieres. Sokrāts teica: “Pasaki man kaut ko, es gribu tevi redzēt”. Jau pēc pāris frāzēm varēsi noteikt, kas ir tavā priekšā, un vai sakrīt jūsu redzējums uz pasauli.

Vai partneru seksuālajām vēlmēm vajadzētu sakrist?

Nu, protams. Ja vīrietis vēlas seksu 50 minūtes trīs reizes dienā, un sieviete trīs minūtes vienu reizi mēnesī – viņiem nekas nesanāks.

Ja ir kādas neatbilstības, vai sieviete var pielāgoties vīrietim vai mēģināt viņu pāraudzināt?

Nē. Mums ir jāņem gatavs produkts, nevis pusfabrikāts. Jāprecas būtu nobriedušiem cilvēkiem. Bet pāraudzināt var tikai vienu cilvēku – sevi. Kļūdījies izvēlē – jāšķiras. Un jāmeklē cits.

Kur labāk meklēt?

Tikai darbā. Kad mēs novērojam cilvēku darbā – redzam, kāds viņš ir. Šeit mēs tagad ar jums strādājam un jums var rasties viedoklis par mani… Bet naktsklubos vai iepazīšanās randiņos ir meļu sapulcēšanās.

Vai sieviešu vajadzības ir mainījušās pēdējo gadu laikā?

Lasi arī: Pieci ļoti sarežģīti vīrieši saskaņā ar zodiaka zīmi – ar viņiem attiecībās ir ļoti grūti (ar retiem izņēmumiem)

Nekā nav mainījušās pēdējos simts tūkstošus gadu.

Un kā ar to, ka tagad meitenes vēlas precēties tikai ar labu statusu ieguvušiem vīriešiem?

Un tas ir pareizi. Tātad nobriest. Bet arī pašai jābūt noteiktu statusu sasniegušai. Pie mums diemžēl lielākai daļai sieviešu ir latento prostitūtu psiholoģija: atrast bagātu vīru, lai pabaro. Un par to viņa plāno uzturēt māju un atdoties gultā. Lietas ir jāsauc īstajos vārdos: tā ir prostitūcija. Tomēr tagad daudzi vīrieši ir latentie alfonsi, kuri meklē bagātas sievietes un paši nevēlas attīstīties.

Bet ir teorija, ka sievietei tikai vajag iedvesmot vīrieti, radīt komfortablus apstākļus viņam, pašai paliekot ēnā…

Jūs jaucat vīrieti ar bikšu nēsātāju. Vīrietim nav nepieciešams, lai viņu iedvesmo. Viņš pats iedvesmojas no sava darba un tā rezultātiem. Nevar dzīvot sievietes vai vīrieša dēļ.

Un bērnu dēļ?

Vēl vairāk. Bērni, labi vai slikti, 18-20 gados dosies prom no mājām. Vīrietis un sieviete ir tuvāk viens otram, bērni – ir kaut kas uz laiku. Blakusprodukts mūsu mīlestībai.

Pēc šķiršanās sievietes paliek ar šo “mīlestības produktu”, un vīrieši saka, viņi nevēlas precēt sievieti ar bērnu…

Vīriešiem (nevis bikšu nēsātājiem) bērns no pirmās laulības nav problēma. Kāpēc? Tāpēc, ka viņš ir gatavs darīt visu bērnam, lai tikai mīļotā būtu tuvumā. Bet, ja sieviete uzskata, ka bērns – vissvarīgākais dzīvē, viņa nekad nebūs laimīga laulībā.

Tiek uzskatīts, ka laulību institūcija mirst, ka nākotne pieder alternatīviem kopdzīves veidiem. Ko jūs domājat par ciemos iešanas formu?

Lasi arī: Pieci ļoti sarežģīti vīrieši saskaņā ar zodiaka zīmi – ar viņiem attiecībās ir ļoti grūti (ar retiem izņēmumiem)

Viesošanās laulība nav tik slikta. Dažreiz cilvēki dzīvo civillaulībā – viss normāli. Un tikko sareģistrējas – sāk dzīvot slikti.

Kāds ir iemesls šādām izmaiņām?

Tas, ka cilvēki vēlas būt brīvi. Oficiāla laulība viņus iekaļ važās. Zīmogs pasē inteliģentiem cilvēkiem neko nemaina. Muļķiem maina.
Avots: fit4brain.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru