Šādi izskatās Krievijas populārākās kultūristes ķermenis – domas dalās vai šādi jāizskatās sievietei (FOTO)

Šīs krievu kultūristes ķermenis ir nenoliedzami ievērības cienīgs, taču internetā ir radušās diskusijas par to vai šādi būtu jāizskatās sievietes augumam. Runā, ka viņa garšvielu vietā izmanto proteīna pulveri.

26 gadus vecā Nataļja Kuzņecova ir viena no populārākajām Krievijas kultūristēm un pauerlifterēm, kurai sociālajā tīklā Instagram seko 194 000 cilvēku. Viņa ir ne tikai nopelniem bagāta atlēte, bet arī veiksmīga fitnesa trenere.

Nataļja pirmos soļus fitnesa pasaulē spēra 14 gadu vecumā (kad viņa svēra vien 40kg), jo esot gribējusi palielināt savu ķermeņa masu – tagad pie auguma garuma 1,71m, viņa sver 90kg. Nataļjai ir strikts treniņu un diētas grafiks. Viņa trenējas pāris stundas katru dienu un ēdienam pievieno proteīna pulveri kā garšvielu aizvietotāju.

Internetā diskutē vai šādi būtu jāizskatās sievietes augumam. Nataļja norāda, ka viņa ir ievērojusi nicinošos un aizskarošos komentārus par viņas augumu pie saviem attēliem, taču ir iemācījusies ignorēt tos. Ko tu domā par viņas augumu?

Lasi vēl: Lūk, kā izskatās sieviete, kas iesūdzējusi tiesā savus vecākus, jo piedzimusi neglīta (FOTO)

Avots: dailymail.co.uk


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close