Sieviete cenšoties tikt pie kārotajiem rezultātiem, trenažieru zālē, taisot pietupienus, pārlauž muguru!

Ugunsdzēsēja un divu bērnu māte ir palikusi paralizēta no vidukļa uz leju, jo veica pietupienus ar pārlieku lielu svaru un salauza mugurkaulu tikpat kā uz pusēm.

31 gadu vecā Viktorija Grifita no Varingtonas spēka treniņa laikā pārvērtēja savus spēkus un nolēma veikt pietupienus ar svaru, kas divas reizes pārsniedz pašas.

Viņa nedaudz zaudēja līdzsvaru un sasvērās, kā rezultātā krita un salauza savu mugurkaulu tikpat kā uz pusēm. Viņai nopietni tika traumēti divi mugurkaula skriemeļi, un viņa palika paralizēta no vidukļa uz leju.

Viktorija pirms nelaimes gadījuma bija ugunsdzēsēja, un spēka treniņi bija neatņemama viņas ikdienas un profesijas sastāvdaļa.

Diemžēl šis treniņš bija liktenīgs gan viņas ķermenim, gan profesijai. Ārsti veica operāciju, kuras rezultātā viņai uz muguras paliks rēta, taču Viktorijas kustību brīvību atgūt neizdevās. Attiecīgi arī ugunsdzēsējas darbu viņa nespēj veikt.

Lasi vēl: Tev ir draugs, kurš publicē ‘selfijus’ no trenažieru zāles? Uzmanies, viņam ir nopietnas problēmas!

Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kā viņa atgūstas pēc trieciena!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close