Sieviete operācijas laikā gūst smagus apdegumus it kā smieklīga, tomēr traģiska iemesla dēļ

Saskaņā ar slimnīcas ziņojumu, sievietei tobrīd tika veikta dzemdes kakla lāzeroperācija. Tad pilnīgi bez brīdinājuma sieviete piepeši palaida gāzi, kura atdūrās pret lāzeru un aizdegās.

Tas, protams, izklausās pēc smieklīga notikuma, taču nelaimīgā kārtā sieviete cieta no ļoti spēcīgiem apdegumiem šī ugunsgrēka rezultātā. Apdegumi klāja lielāko daļu viņas rumpja, vidukli un kājas. Uguni izdevās ātri apturēt, tomēr tā paspēja nopietni ievainot pacienti.

Surgeons working in operating room

Slimnīcas ziņojumā rakstīts: “Kad pacientes zarnu gāze izdalījās operācijas telpā, tā aizdegās lāzera starojuma rezultātā, un uguns izplatījās, aizsniedzot arī ķirurģisko pārklāju un izraisot ugunsgrēku.

Lasi vēl: 12 gadus vecu, stāvoklī esošu meiteni uz slimnīcu atved viņas “vīrs” – tad atklājās patiesība

Šis, protams, ir ļoti briesmīgs un traģisks gadījums, ko vēl biedējošāku padara tas, ka kaut ko tādu nav iespējams paredzēt.

Avots: craveonline.com