Mēs visi zinām, ka nekas nav perfekts, vismazāk jau mūsu modernā sabiedrība. Pastāv daudz lietu, kas ir problemātiskas un satraucošas. Dažreiz mēs tās pamanām, dažreiz izliekamies neredzam vai sakām sev, ka tā ir pieņemts un citādi nevar.
Als Margens, ilustrators no Buenosairesas Argentīnā, rada neticamus zīmējumus, kas skarbi patiesā gaismā parāda mūsu laiku trūkumus. Viņa radītie attēli ir skaļāki par vārdiem.
Lasi vēl: Ko nozīmē būt pacientei spīdzināšanas klīnikā, kas ‘ārstē’ homoseksualitāti (+FOTO)
Pats autors par saviem darbiem saka: “Tie ir bērni, kas dzimuši no garlaicības, nepiekāpības un dusmām. Tie ir dzīvi, jo to uzdevums nav iepriecināt.”
Lai apskatītu pilnu FOTO galeriju un izvēlētos savu favorītu, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Esmu no Daugavpils, tagad dzīvoju Zviedrijā ar jaunu vīru — bet dēla man vairs navby Rinalds Bergmanis
- Tehnoloģiju eksperts paskaidroja, kāpēc krāpnieki paši pārtrauc zvanu, kad abonents nospiež atbildēšanas poguby Sandra Vīgante
- Pirmo reizi atvedu puisi uz Rīgu pie vecākiem, bet nakts klusumu pārtrauca viņa balss — un es skrēju skatīties, kas noticisby Rinalds Bergmanis