Skolas kaušļi zēnu pagrūda, un viņa galva ietriecās metāla stabā – šis stāsts liek aizdomāties!

Vecāku klašu kaušļi gandrīz ik dienas uzbrūk vienam pirmās klases skolēnam, līdz beidzot marta beigās apzināti pagrūda zēnu, lai viņš atsistu galvu pret metāla stabu, un nedz skola, nedz policija neko lietas labā nevar izdarīt.

Septiņus gadus vecais zēns no Strafordšīras pilsētas Anglijā sešas dienas atradās slimnīcā, jo galvas ievainojums, ko viņš guva skolā, iekaisa. Vecāku klašu kaušļi, kā izrādās, zēnu iekaustīja ne pirmo reizi – iepriekš viņi ir zēnam situši pa seju ar tenisa raketi, situši ar lecamauklu, bakstījuši ar uzasinātiem zīmuļiem un papīra saspraudēm.

Skola neko lietas labā nedara, pat par spīti mātes iepriekšējiem lūgumiem. Nu māte ir vērsusies arī policijā, bet, kā izrādās, arī tā nevar palīdzēt!

Lasi vēl: 16 gadus vecs zēns skolā sabruka un pēkšņi nomira. Viņa nāves izraisītājs atrodas arī tavā ledusskapī

Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kas ar zēnu notika!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • 2 komentāri

  1. Anonymous

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close