23. martā kaušļi pagrūda zēnu, un viņš pārsita galvu pret metāla stabu. Atvērtā brūce iekaisa, un zēns nokļuva slimnīcā, kur viņam nācās pavadīt 6 dienas.
Ir pamats uzskatīt, ka kaušļi zēnu grūda metāla staba virzienā ar nodomu.
Zēna māte ir vērsusies policijā, lai meklētu nepatīkamā gadījuma atrisinājumu un taisnīgumu, taču policija, līdzīgi kā skola, ir bezspēcīgi dotajā situācijā, un kaušļi ir palikuši nesodīti. Kamēr viņas dēls gulēja slimnīcā, izciešot dažādas procedūras, kaušļi turpināja dzīvot, it kā nekas nebūtu noticis. Skola nesniedz pat paskaidrojumu par notikušo, izsaka vien līdzjūtību.
Māte ir nopietnas izvēles priekšā saistībā ar skolas izvēli, tāpat arī citi vecāki, jo šis gadījums vien pierāda to, ka skola nespēj nodrošināt bērniem drošus mācību apstākļus.
Zēns, paldies Dievam, ir atveseļojies un nesaskaras ar pēctraumatiskajām komplikācijām. Māte aicina vecākus apvienoties un cīnīties pret vardarbību skolās, kā tikko ko tādu novēro, jo ar to grūtāk ir tikt galā, kad tā jau ir iesakņojusies.
Avots: dailymail.co.uk
Tevi noteikti interesēs
- Pazīstama pārdevēja no Jelgavas pastāstīja, kā atlasīt visgardākos mandarīnus: vienkārša pazīme, ko daudzi palaiž garām
- Kāpēc viņas atsakās no laulībām: 4 iemesli, kāpēc sievietēm patiesībā nav vajadzīgas attiecības un kāda ir to priekšrocība
- Priekšnieks (50) izsauca mani uz kabinetu, bet kad viņš man uzdeva jautājumu par dekrētu – es uzrakstīju atlūgumu
- Tas sāksies 28. novembrī un ilgs 200 stundas pēc kārtas: sinoptiķi prognozē laikapstākļus
- Rīgas dome plāno ieviest jaunas izmaksas, kas no 2026.gada maija būtiski ietekmēs tūkstošiem dzīvokļu īrnieku Rīgā
- Ādažu centrā, netālu no skolas, manīti vilki, kas nebīstas no cilvēkiem: likumsargi nāk klajā ar paziņojumu (+ VIDEO)








