Skolnieki redzējuši, kā skolotāja pērk apakšveļu – tagad vecāki pieprasa viņu atlaist

Neparasts stāsts, kas notika Uļjanovskā, Krievijā, kļuva par karsto diskusiju tēmu internetā. Vairāki vecāko klašu skolēnu vecāki, kas bija visnotaļ principiāli, vērsās pret jauno skolotāju un pieprasīja viņas atlaišanu.

Bet iemesls … Apakšveļā. Kā izrādījās, vairāki pusaudži nolēma pastaigāties tirdzniecības centrā un nejauši satika savu skolotāju, kura izvēlējās sev apakšveļu.

Vecāki uzzināja, ka tagad viņu bērni apspriež skolotājas gaumi un vēlmes tik intīmā jautājumā. Principā var jau saprast, jo skolniekiem tāds vecums, un, šķiet, ka tajā nav nekā nosodāma.

 

Bet daži vecāki izrāva šo stāstu no konteksta un “uztaisīja” īstu skandālu.

“Nez, kas ir jauno skolotāju galvās? Viņi faktiski nesaprot, kur un ar ko viņi strādā? Acīmredzot viņiem nav atšķirības, vai tā ir skola vai nakts klubs! Mana meita, devītā klases audzēkne, ar mani padalījās, ka iepirkšanās laikā viņi sastapa skolotāju, kura izvēlējās apakšveļu! Tagad visi zina, kāda veida krūšturi viņa nēsā, zēni runā tikai par to vien.

Lasi arī: Veca tantiņa iedeva sauju ar monētām, lai samaksātu par braucienu autobusā. Vadītājs to nevarēja izturēt un izkāpa 

Manuprāt, šādiem skolotājiem nav tiesību mācīt skolā. Viņai vajadzēja padomāt, ka studenti viņu varētu redzēt. Es tiešām ceru, ka skolas vadība izlasīs šo ziņu un veiks atbilstošus pasākumus, kas noslēgsies ar nolaidīgās skolotājas atlaišanu, ”dalījās viena no māmiņām.

Tiesa, ne visi “noliek” skolotāju!

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru