“Es vēlētos, kaut varētu pagriezt laiku atpakaļ un mainīt to, ko esmu izdarījusi,” saka 30 gadus vecā Dženifera Fičere, “es ienīstu to, ko esmu izdarījusi. Es gribētu doties atpakaļ un padomāt par upuriem pirms domāšanas par sevi.”
Tomēr upuru vecāki netaisās viņai piedot. “Tas sāp,” saka kāda zēna māte. “Es redzēju, kā es lēnām pazaudēju savu dēlu, un nebija nekāda veida, kā es viņu varētu sasniegt.”
Fičere visiem saviem upuriem, kuriem tobrīd bija 17 gadi, lika slēpt no saviem vecākiem nelegālos dzimumsakarus. Un tā nebija viena vai divas reizes, kad viņa nodarbojās ar seksu ar saviem studentiem – tās bija neskaitāmas reizes.
Ar vienu no studentiem viņai pat ir bijis sekss uz skolas jumta. 2008. gadā Dženifera arī esot tikusi sodīta par nepiedienīgu kontaktu ar zēnu no astotās klases.
Avots: www.nydailynews.com
Tevi noteikti interesēs
- Jūsu naudas darījumi bankomātā nonāks VID redzeslokā, ja tas pārsniegs konkrēto summuby Sandra Ločmele
- Kad devos mājās no Rīgas dzemdību nama, bērna tēvs ieradās… bet bez ziediemby Rinalds Bergmanis
- Kad uzzināju, kāpēc vīramāte veļas mašīnā pie mazgāšanas liek mitro salveti, tagad daru tāpatby Anete Vītola