Holandiete, pavadīja 3 mēnešus ieslodzījumā, Katarā, pēc tam, kad viņa ziņoja, ka ir tikusi izvarota, tiks deportēta no valsts pēc tam, kad tika atzīta par vainīgu tikumības pārkāpšanā.
22 gadus vecajai sievietei no Utrehtas, Kataras tiesa piesprieda 1 gada cietumsodu. Tiesas sēdē, kurā tika paziņots spriedums viņā nebija klāt. Sievietei arī piesprieda 700 eiro lielu soda naudu.
Vīrietim, kuru apsūdzēja seksuālajā uzbrukumā pret viņu, Sīrijas pilsonim, piesprieda 140 cirtienu ar pātagu apmērām par ārlaulību seksuāliem sakariem un alkohola lietošanu. Viņš netika atzīts par vainīgu izvarošanā.
Uz sievietes iesniegumu par iespējamo izvarošanu, Kataras tiesībsargi arestēja viņu uz ārlaulību seksuālo sakaru pamata. Kopš tā brīža viņa cietumā gaidīja, kad viņas lieta tiks izskatīta tiesā. Nīderlandes vēstniecības pārstāvji viņu apmeklēja cietumā tikai 3 nedēļas pēc aresta.
Kāds Nīderlandes medijs gan apšaubīja izvarošanu pēc tam, kad atklājās, kad sieviete ar ko viņa kopā ceļoja, atzinās, ka strādā par prostitūtu. Izvarotās sievietes māte apstiprināja, ka meita ir pievērsusies Islāmam, ko Nīderlandes ārlietu ministrija uzskata par vērā ņemamu faktoru viņas lietā.
Avots: theguardian.com
Tevi noteikti interesēs
- Prinča Viljama un Keitas vecākais dēls, princis Džordžs svin 12. jubileju: zināms, kādu dāvanu vecāki sarūpējuši dēlamby Laura Andersone
- Virs Latvijas sāk savilkties melni mākoņi: ”Šodien īpaši prātīgi esiet negaisa laikā”by Sandra Vīgante
- Nekad šīs lietas neiznesiet un neatdodiet prom no savas mājas: nākošā “pa pēdām” aizies laime un labklājībaby Laura Andersone