Ja esat suņa saimnieks, iesakām pārtraukt šos ieradumus!

1

Domājams, ka arī jums piemīt kāds no šiem ieradumiem. Ja tā, tad no sirds iesakām turpmāk tā vairs nedarīt, lai neradītu diskomfortu savam mājas mīlulim.

Piespiest savu suni spēlēties ar citiem suņiem

Ir suņi, kuriem gluži vienkārši nepatīk būt draudzīgiem. Iespējams, ka sākumā suns centīsies samierināties ar savu tā brīža draugu, taču vienā brīdī viņš var saniknoties. Iespējamie suņa reakcijas veidi var nebūt pa prātam nevienam.

Sunim ir jāsniedz pavēles un viņam ir jāzina saimnieka uzstādītie noteikumi

Ja jūs nedisciplinējat savu suni, ar laiku var rasties problēmas un nesaskaņas. Iedomājieties, kāds izaug bērns, ja vecāki to nemāca. Tāda pati situācija būs arī ar mīluli.

Vārdu izmantošana ķermeņa valodas vietā

Lielāko daļu laika saimnieka izteiktie vārdi suņus vienkārši mulsina. Viņiem ir daudz vieglāk uztvert ķermeņa valodu, tādēļ izmantojiet dažādus žestus, lai panāktu, ka suns daudz labāk jūs saprot.

Lasi vēl: Nepārspējami – kā suņi reaģē uz vannošanos. #6 ļoti smieklīgi!

Šķir lapu tālāk, lai lasītu citus padomus!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Paņem savu Laimīgo Biļeti jau šodien: http://bit.ly/2en6QyG</cite>

    Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos vairāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni.
    Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Nāc caur šo saiti un saņem vienu biļeti bez maksas.

Pievienot komentāru