Superbingo vadītājs Armands Simpsons drīzumā kļūs par ceturtā bērna tēvu – viņam jau ir trīs meitas

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, jau decembra vidū Simsonu ģimene kļūs kuplāka, jo “Superbingo” vadītājs un hokeja kluba “Dinamo Rīga” tehniskais direktors Armands Simsons (37) un viņa sieva Iveta Simsone (38) ir ceturtā bērniņa gaidībās.

Ģimenē jau aug trīs meitiņas – desmitgadīgā Patrīcija Paula, gadu jaunākā Eimija Pola un piecgadīgā Heidija Petra. Arī ceturtais bērniņš esot plānots un ļoti gaidīts. Armands atklāj, ka nav nozīmes vai gaidāms dēls vai meita, jo katrs bērns ir laime. “Kā smejos, katram dota sava misija, manējā ir rūpēties un vairot šajā pasaulē skaistumu un mieru. Jo, kad dzimst dēli, būs kari. Kad dzimst meitas, pasaulē ir miers. Mums ir divi krustdēli, un čaļi aug gan Ivetas brāļa, gan manas māsas ģimenē. Tā ir milzīgi liela vērtība un dārgums, ka mums drīz būs jau četras princeses!”

Avots: 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close