Un daži tomāti. Es tos sagriezu vidēji lielās šķēlītēs.
Es to visu (kāpostus, burkānus, tomātus) salieku kopā pannā ar speķi un sīpoliem un garšoju ar garšvielām. Manas garšvielas ir pipari, karijs un ķimenes.
Es visu kopā samaisu un dažas minūtes apcepinu. Pēc tam uzlieku vāku un uz lēnas uguns sautēju apmēram četrdesmit minūtes. Šajā laikā es divas vai trīs reizes atveru vāku un vēl nedaudz samaisu.
Tas ir viss! Gardums jau ir uz šķīvja. Un, lai būtu spilgtāks un garšīgāks, es visu šo skaistumu pārkaisa ar zaļajiem sīpoliem.
Tas, mani draugi, ir kas cits! Es nezinu, kā es gatavoju šo ēdienu bez speķa. Tagad tas ir vienīgais veids un nekāds cits. Nav iespējams atraut sevi no šī garduma. Un vai varat iedomāties, cik garšīgs tas ir ar kūpinātiem speķa gabaliņiem?
[ays_quiz id=”11″]
Sastāvdaļas
Sālīti speķis – 100 g
Kāposti – 500 g
Sīpoli – 150 g
Burkāni – 150 g
Tomāti – 150 g
Karijs, ķimenes – pēc garšas
Sāls, pipari – pēc garšas
Lasi vēl: Agro gurķu audzēšana 26 dienās bez siltumnīcas. 3 ciema agronoma noslēpumi ļaus novākt ražu 2 nedēļas agrāk
Tā ir tik brīnišķīga lieta, ka šodien atkal gatavoju vakariņās. Tai pat nav vajadzīga gaļa.
Tevi noteikti interesēs
- Globa ķīniešu horoskops 17. martam: Sešas zīmes, kurām otrdiena atnesīs skaidrību un panākumus
- Senči 17.martu dēvēja par “Grācijas dienu” un šajā dienā īpaša nozīme bija māju logiem
- Es atvēru aiznaglotas istabas durvis vecā mājā Kuldīgas pusē – pastāstīšu ko es tur atradu
- “Pēc šī randiņa es vairs neiepazīstos ar cilvēkiem internetā” ar izbīli stāsta Zane
- “Nezināju, ka vienkāršs brauciens ar BMW pārvērtīsies murgā un beigās nāksies saukt likumsargus”: stāstu kas notika
- Likumsargi Jelgavā pamanīja ļoti dīvainu “Audi” šoferi un tik līdz viņu apturēja situācija kļuva nekontrolējama











