Tev ir ļoti paveicies, ja viena no šīm zodiaka zīmēm ir tavs draugs

Astrologi piedāvā pašu draudzīgāko zodiaka zīmju TOP-6. Kas viņi ir?

Svari

Svariem ir ļoti nopietna attieksme pret draudzību un viņi dara visu iespējamo, lai nepazaudētu savus draugus. Viņi cenšas uzturēt nemainīgu kontaktu un ir gatavi palīdzēt draugam grūtā mirklī. Viņi vienmēr uzmanīgi uzklausa draugu, iedziļinās viņa problēmā.

Svari ir ļoti līdzcietīgi un dzīvespriecīgi. Viņi nekad nenomāc apkārtējos ar savu slikto noskaņojumu. Viņiem draugi nozīmē ļoti daudz, dažreiz pat vairāk nekā viņu pašu ģimene. Tāpēc parasti viņiem ir daudz draugu. Bet neatkarīgi no tā, vai viņu draugu lokā ir divi vai divdesmit cilvēku, Svari patiešām mīl šos cilvēkus. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji piesaista apkārtējos ar savu brīnišķīgo raksturu, un tāpat palīdz citiem apjaust viņu stiprās puses un ar tām lepoties.

Lasi arī: Tests: Šajos trīs attēlos atrodiet kaķi, kas atšķiras no citiem! Ātrāk par 30 sekundēm to var izdarīt retais

Svari nekad neprovocēs konfliktus, un viņi izdarīs visu iespējamo, lai izvairītos no strīdiem.

 

Dvīņi

Ikvienam vajadzīgs vismaz viens draugs, kas dzimis Dvīņu zīmē. Visticamāk tāpēc viņiem ir tik daudz draugu. Draudzība ar Dvīņiem vienmēr ir komfortabla, viņi var pārvērst komunikāciju priekā.

Kad šīs zodiaka zīmes pārstāvis runā ar tevi, viņš patiešām interesējas par tavu viedokli, nevis vienkārši gaida, kad tu beigsi runāt. Un viņam nav vienaldzīgas tavas problēmas, viņš ar prieku palīdzēs, ja ir tāda nepieciešamība. Dvīņi ir ļoti sabiedriski un ikvienā kompānijā atrodas uzmanības centrā. Viņiem piemīt dāvana jau no pirmās sekundes pārvērst jaunu paziņu par tuvu draugu.

Dvīņiem ir daudz īpašību, kas liek cilvēkiem justies brīvi viņu klātbūtnē. Šai zodiaka zīmei ir daudz aizraušanās. Dvīņi ir pilni entuziasma, patiesi ieinteresēti sarunu biedrā, viņi ir gudri, atsaucīgi un viņiem ir laba humora izjūta.

 

Lauva

Lauva var atrast balansu starp paša popularitāti un lielu draugu pulku. Lauva, protams, nevar būt īsts draugs tiem, kas par viņu nesajūsmināsies, bet par spīti tam viņš ir spējīgs uz patiesu draudzību. Ja Lauva ar kādu sadraudzēsies, viņš būs uzticīgs un labsirdīgs.

Viņš ir gatavs aizsargāt savu biedru un izdarīt visu iespējamo, lai uzlabotu viņa dzīvi. Lauva ir enerģisks un apburošs, viņam piemīt dāvana redzēt pasauli spilgtās krāsās. Lauvai piemīt milzīga enerģija un optimisms, un viņš ar to labprāt dalās ar saviem draugiem, kas arī viņu padara par labu un uzticamu draugu. Lauva ir tiešs un godīgs cilvēks ar visiem, bet viņš nekad nav cietsirdīgs.

Viņš ļoti ciena godīgumu un uzticību, un viņš grib, lai tā būtu daļa no draudzības.

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir pazīstams ar savu spēju radīt veselīgas un draudzīgas attiecības, iespējams, tāpēc, ka viņš ir ļoti labestīgs un nekad nenosoda citus. Cilvēki ap viņu jūtas komfortabli, jo viņš viņus stimulē būt pašiem un parādīt savas labākās īpašības.

Citus piesaista Ūdensvīra atjautība un viņa radošais piegājiens it visam. Ūdensvīrs izmanto savu prātu, lai uzlabotu apkārtējo dzīvi. Līdzās tam viņš ir ļoti uzticīgs un atbalstīs savu draugu gan laimīgos, gan grūtos mirkļos. Ja tev ir draugs Ūdensvīrs, tad viņš būs tavs uzticamākais un labsirdīgākais draugs līdz pat dzīves beigām!

 

Šķir otru lapu, lai uzzinātu 2 labākos draugus/zodiaka zīmes

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru