Šī meitene patiesi ir trakākā Bībera fane pasaulē – kad uzzināsi, kādas lietas viņa izdarījusi savā apsēstībā, tev mute paliks vaļā!
22 gadus vecā Gabriela ir apsēsta ar jauno popmūzikas zvaigzni jau vairākus gadus. Turklāt, ņemot vērā, cik smaga ir viņas “Bībera atkarība”, tā, visticamāk, turpināsies visu dzīvi un ne pie kā laba meiteni nenovedīs.
Šobrīd citi lasa
Lai uzzinātu viņas stāstu, šķir nākamo lapu:
Tevi noteikti interesēs
- Daudzi pieļauj kļūdu un vēl joprojām nav mājās uzstādījuši šo elektroinstalāciju ierīci: Latvijā tā ir obligāta
- “Atvēru ledusskapi, līdz pensijai vēl 10 dienas, bet plauktā bija tikai burciņa ar vecu ievārījumu…”
- Dzīvojam mazā dzīvoklī Jēkabpilī kopā ar vīramāti, viņa man mācīja kā gatavot, bet es pārtraucu to darīt vispār
- Neviens kalpotājs nespēja izturēt miljardiera jauno sievu — līdz brīdim, kad kāda istabene izdarīja to, kas nebija izdevies nevienam citam
- Šie ir mani mīļākie burkāni ziemai: uzreiz gatavoju veselu katlu un lieku ledusskapī – jo ilgāk tie stāv, jo garšīgāki kļūst
- Man ir 55 un pēc randiņa ar Sarmīti, es sapratu, ka man labāk būt vienam – stāstu par saviem secinājumiem








