Atsaucoties uz New York Times sniegto informāciju, noslēpumainā viela, ko viņš pievienoja salātiem, bija roku dezinfekcijas līdzekļa, ūdens un žurku un peļu indes maisījums.
Vīrietis uzsmidzināja bīstamo maisījumu uz pārtiku, kas bija izlikta pašapkalpošanās stendā, kā arī uz citiem pārtikas produktiem. Taču visbiedējošākais ir tas, ka viņš atkārtoti ir iegriezies arī citos pārtikas veikalos.
Enārboras pilsētas Whole Foods veikala pārstāvji reaģēja ļoti ātri un nekavējoties nomainīja visas salātu un silto ēdienu paplātes. Uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Alisona Felpsa norādīja, ka viss sabojātais ēdiens tika izmests atkritumos, un veikala darbinieki rūpīgi iztīrīja un dezinficēja visas silto ēdienu vitrīnas, aprīkojumu un galda piederumus, un tikai tad traukus piepildīja ar jauniem ēdieniem. Par laimi, nav ziņots par nevienu saindēšanās gadījumu.
Aizdomās turētajam vīrietim var tikt piespriests sods par tīšu ēdiena sabojāšanu, kā arī par citiem pārkāpumiem. Pagaidām viņa rīcības motīvs nav zināms.
Avots: womansday.com
Tevi noteikti interesēs
- Vecāki brālim kāzās uzdāvināja izremontētu dzīvokli Teikā, bet tad, kad es apprecējos, sekoja “pārsteigums”by Laura Andersone
- Klimata šausmas: 2026. gada ziema nosaukta par haotiskāko 250 gadu laikā kopš novērojumu vēsturesby Sandra Vīgante
- Kaimiņiene Ilze bija kā “uzēdusies” mums ar vīru – pat mūsu suns viņai traucēja, bet reiz, nejauši viņu satiku veikalā…by Laura Andersone