Divi dvīnīši bērnistabā pieķerti izrāpjamies no gultiņām, lai naktī sarīkotu pamatīgu ballīti – tai skaitā vingrošanas paraugdemonstrējumu. Neizpalika arī vēlās vakara sarunas.
Divus gadus vecie brāļi Endrjū un Raiens nepievērsa īpašu uzmanību vecāku uzstādītajiem gulētiešanas noteikumiem – abi divi ir nofilmēti, izlavoties no gultiņām, lai spēlētos istabā.
Pat tad, kad bērnu vecāki, Džonatans un Sūzena Balkini, nolika bērnus pie miera un veltīja viņiem nopietnu sarunu, mazie resgaļi pamanījās atkal izkāpt no guļvietām, lai parunātu. Džonatans Balkins pēc ieraksta apskates publicēja tā paātrināto versiju internetā, minot, ka bērniem pat miegs nav svarīgāks par rotaļāšanos.
Pāršķir lapu, lai skatītos amizanto video!
Tevi noteikti interesēs
- Kā krāpnieki pēc jaunās shēmas var izmantot jūsu bankas karti — pat ja tā ir jūsu rokāsby Sandra Vīgante
- Pārsteigums ne pa jokam: Rīgas daudzdzīvokļu nama iedzīvotājus pārbiedē čūska, kas mitinās kāpņu telpā un pagrabāby Laura Andersone
- “Zvani tiks veikti uz jūsu rēķina” brīdina par jaunu metodi, kā krāpnieki var konfiscēt SIM kartes un mobilās bankas pakalpojumus — kas ir zināmsby Sandra Vīgante