Video: 60 gadīgs autobusa šoferis, alkohola reibumā, “plosās” par Rīgas ielām

Pamatīgas nekārtības sacēlis kāds autobusa šoferis, kurš, būdams alkohola reibumā, ar autobusu “plosījās” pa galvaspilsētas centru, raksta portāls skaties.lv.

 

Nedēļas nogalē pa galvaspilsētas centru “plosījās” kāds 60 gadus vecs autobusa šoferis, kurš bija sēdies pie stūres trīs promiļu lielā reibumā. Vadītājs ietriecās Aleksandra Čaka ielas norobežojumā un pēc tam, bēgot no likumsargiem, nogāza arī luksoforu. Policijas ekipāžai izdevās autobusu apstādināt, pirms dzērušais šoferis kādu savaino, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Aleksandra Čaka ielā dzīvojošie īsi pirms pusnakts, izdzirdēja pamatīgu troksni. Viņiem bija skaidrs, ka uz ceļa notikusi avārija, un izbijušies, ka negadījumā kāds cietis, 148. nama iedzīvotāji izskrēja ārā un piesteidzās pie pasažieru autobusa, kurš bija ietriecies ielas norobežojumā.

“Setra” autobusā sēdēja aptuveni pieci pasažieri, kas pārsteigumā nesaprata, kā uz notiekošo reaģēt, un sastinguši palika savās sēdvietās.

Transportlīdzekļa šoferis tikmēr centās stūrēt atpakaļ uz ceļa braucamās daļas. Kad viņam tas izdevās, viņš nevis apstājās ielas malā, bet gan brauca prom.

60 gadus vecais, pārgalvīgais vadītājs, centās pamest notikuma vietu, turklāt, cik vien raiti iespējams. Aculiecinieka iesūtītajā video redzams, kā cilvēki, kas bija izskrējuši šoferim palīdzēt, nespēj noticēt, ka autobuss turpina ceļu.

Pāris mirkļus vēlāk ieradās pirmā policijas ekipāža, un vietējie norādīja uz bēgošo vadītāju. Operatīvais transportlīdzeklis šķērsoja šoferim ceļu, un autobuss apstājās.

Autobusa vadītājam pārbaudē uzrādījās 3,34 promiļu reibums.

Plašāk pievienotajā video:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru