15 gadus vecs zēns un 13 gadus veca meitene nogādāti slimnīcā ar smagiem miesas bojājumiem, kuri gūti festivālu laikā Spānijā!
Katru nedēļu internetu pārņem jauns video, kurā redzams kā kāds dzīvnieks uzbrūk nevainīgam cilvēkam, taču nu jau tas notiek pārāk bieži vai arī mēs par to pirms tam nezinājām, taču pēc šādiem video aizvien biežāk nākas sev jautāt, vai tiešām šie cilvēki ir tik nevainīgi, jo ikviens zina, ka dzīvnieka dabā ir uzbrukt un aizstāvēt sevi, medīt, un pārāk bieži cilvēki par to aizmirst un izaicina likteni. Citiem tas, beidzas letāli, bet kā būs ar šo 15 gadus veco zēnu, kurš kopā ar daudziem citiem redzams šajā nu jau ļoti populārajā video?
Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kas notika ar 15 gadus veco zēnu un noskatītos video, kurš strauji izplatās internetā!
Tevi noteikti interesēs
- “Nekad nebiju saskāries ar tādu nekaunību” – pēc paziņu lūguma izmitināja meiteni Rīgas centrā, bet vēlāk nācās palūgt aiziet
- Klients iegādājies veikalā “Top” bulciņu, bet iekožot tajā pavērās nepatīkams skats: “Un man teica, ka svaiga”
- Paņemiet olu un kāpostu: bieži gatavoju aizmirstu recepti, kas ir sātīga, garšīga un visi vienmēr prasa papildporciju
- Sinoptiķi apbēdina ar pavasara prognozi: “Diemžēl ziema ir iespītējusies un tik drīz prom neies”
- Laika ziņu redaktors Toms Bricis atklāj, ka latvieši nav gatavi šādiem laikapstākļiem: zināms iemesls
- Janvāra pēdējās dienas laikapstākļi pateiks priekšā, kad sniegs nokusīs: tā to noteica mūsu senči







